ЗАПЕКЛИЙ ДІАЛОГ СПРАВЕДЛИВОСТІ — частина III

В КОГО ЯКІ ДУМКИ ПО ВЕЧОРАМ!??
В КОГО ЯКІ ДУМКИ ПО ВЕЧОРАМ!??

Цезар (Ц)– ви нам поясните сьогодні, як можна жити без влади.

Соціаліст-анархіст (СА) – постараюсь, як можу. Але перш за все провіримо, чи так, дійсно, погано живеться людині в сучасній системі управління, щоб відчувалась необхідна потреба змінити цю систему.

При першому погляді на сучасне суспільство перш за все на очі потрапляє дивовижна бідність мас, невпевненість в завтрашньому дню, більш чи менш погрожуюча усім, жорстока боротьба всіх проти всіх із-за куска хлібу. Читать далее ЗАПЕКЛИЙ ДІАЛОГ СПРАВЕДЛИВОСТІ — частина III

ПАХАЛЬНА ІСТОРІЯ З РЕЦЕПТОМ ВИПІЧКИ І КРАШЕННЯ

Простивши все, відкинувши зневіру,
Просвічені пасхальних торжеством,
Кріпімо прадідівську віру
І воскресаймо разом із Христом. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Позаду нас минуло велике свято Великдень. Хтось відзначає його раніше, хтось пізніше, але головне те, що усіх нас об’єднує віра, традиція, бажання бути добрішими і творити добро на цій землі. Незмінним символом свята являється писанка чи крашанка. А що ж вона символізує? Для чого щороку мами, бабусі фарбують яєчка, освячують їх? Читать далее ПАХАЛЬНА ІСТОРІЯ З РЕЦЕПТОМ ВИПІЧКИ І КРАШЕННЯ

ЗАПЕКЛИЙ ДІАЛОГ СПРАВЕДЛИВОСТІ: частина 2

В КОГО ЯКІ ДУМКИ ПО ВЕЧОРАМ!??
В КОГО ЯКІ ДУМКИ ПО ВЕЧОРАМ!??

Г. – дуже радий бачити вас, ПОЛІТИКАНЕ, хочу потолкувати з вами по душах. В той вечір, коли ви спорили з тим пустословом Анархістом, я не хотів втручатись в дискусію. Але, мій дорогий, що за манера відстоювати свої переконання! Можна було подумати, що ви і сам анархіст.

П. – опа на! Чому так?

Г. – тому що ви, головним чином, напирали на те, що сучасний соціальний лад побудований на силі. Говорячи так, ви як би погоджувались з тими, хто, опираючись на силу же, хоче змінити систему суспільства. Але, вищі принципи, які управляють цивілізованим суспільством: — право, мораль, релігія, — ви не рахуєтесь з ними?

П. – але, звичайно, у вас завжди на першому плані вищі принципи, — професія зобов’язує. Але, якщо завтра владою буде узаконений колективізм, ви з такою ж легкістю будете саджати до в’язниці прихильників приватної власності, з якою сьогодні засаджуєте анархістів, — і все це в честь вищих принципів, вічного незабутого права. Ми тільки називаємо речі різними іменами: ви говорите право; я говорю – сила. Але, в кінці кінців, вирішальне значення мають наші правозахисники і правий буде завжди той, хто май їх та солдатів чи іншу більш дієвіше силу на своїй стороні. Читать далее ЗАПЕКЛИЙ ДІАЛОГ СПРАВЕДЛИВОСТІ: частина 2

Чистота нашого дому

Напередодні світлого свята Великодня варто згадати про те, чим кожна людина має зайнятися в цей час.

Я про підготовку до Свята. Про чистоту.

В цьому Світі все пізнається в порівнянні. Хтось заробляє 1000 євро в рік-це багато,чи мало?-в порівнянні з жебраком-так,це дуже багато. В порівнянні з тим,хто заробляє 1500 євро в місяць-все ж таки малувато… Ну, і зовсім ніщо в порівнянні з тими, хто сидить на золотому унітазі і має на столі золотий буханець хліба. Читать далее Чистота нашого дому

ЗАПЕКЛИЙ ДІАЛОГ СПРАВЕДЛИВОСТІ

В КОГО ЯКІ ДУМКИ ПО ВЕЧОРАМ!??
В КОГО ЯКІ ДУМКИ ПО ВЕЧОРАМ!??

СИСТЕМА АНАРХІЗМУ В ДІАЛОГАХВ головних ролях:

АНАРХІСТ (молодий прихильник анархізму, революціонер в діалогах — А).

ПОЛІТИКАН (товстий бюрократ трохи знайомий з політичною економікою та іншими науками в діалогах — П),

ГОЛОВНИЙ СУДДЯ (той іще хабарник в діалогах – Г)

П. – ну, ну, чули ми про це, голодні люди, жінки – проститутки, покинуті діти, що помирають без нагляду… Ті все про одне й те ж, стаєш не цікавим… звісно є тисячі бід на світі: голод, недоброзичливість, війна, злочини, хвороби… чорт пробери! Ну і що ж? Яке тобі до всього цього діла?

А. – Як, яке мені діло? Ось у Вас зручний будинок, смачний обід, до ваших послуг – прислуги; ви даєте вищу освіту за границею вашим дітям, ваші авто чисті й дорогі. Вам добре. А там хоч вішайся умови життя. І якщо вам доступно почуття справедливості, якщо… Читать далее ЗАПЕКЛИЙ ДІАЛОГ СПРАВЕДЛИВОСТІ

Удивительное рядом

Идея погулять вдоль русла реки Мертвовод посещала меня не однократно. И вот, в минувший понедельник удалось выделить время для такой прогулки, да и погода выдалась на славу. Точкой старта была автозаправка за зданием милиции. По пути к нам присоединились еще желающие погулять пешком по окрестностям нашего города.

Приятные степные пейзажи радовали глаз. Тропинка бежала вперед по холмикам и ложбинкам среди невысоких деревьев и кустарников. Облака, медленно плывущие по небу без домов и линий электропередач на горизонте надолго задерживали на себе взор.

 

Читать далее Удивительное рядом

Не забудь!

НЕ ЗАБУДЬ! ПРИБРАТИ ЗА СОБОЮ! РОЗДІЛИТИ СМІТТЯ! ПОСАДИТИ ДЕРЕВО!
Хто хоче добре жити приєднуйтесь до акції «НЕ ЗАБУДЬ!», ми Вознесенські активісти озеленюємо й прибираємо природні території. Варто у своєму житті посадити дерево та прибрати за собою. Прибирання парків, доріг, скверів та інших забруднених сміттям природних зон, не так часто потрібно робити, якщо там не смітити. За викинуте сміття – особа буде притягнута до відповідальності у вигляді громадських робіт, а саме – прибирання. Варто пам’ятати, що чисто не там, де прибирають, а там де не смітять! За повторне порушення збільшуватиметься покарання. Для кращої переробки сміття потрібно перейти на роздільний його збір у кожного українця щодня вдома. Для цього проводиться інформаційно-освітній проект, який підтримується місцевими та національними ЗМІ з метою популяризації озеленення і благоустрій, прибирання територій та роздільного збору сміття. Читать далее Не забудь!

ВЛАДУ – КОЖНОМУ!

Я вдячний киянам за допомогу, вдячний тим з ким я спілкувався й мав нагоду жити поряд. Я вдячний усім знайомим українцям з різних регіонів за непростий та змістовний діалог про народовладдя, який я спонукав з осені 2013 року. Система Безпосередньої Демократії, яку я запропонував для обговорення, викликала великий резонанс на майдані. Більшість її підтримують, але всі ж хто підтримує сумнівається в тому що це можливо реалізувати. Хтось сказав це було би ідеально. Так склалось, що мені вдалося два рази виступати зі сцени, я говорив про те, чому кожна людина більше не довіряє цій владі. Звичайно, мене підтримували, всі до одного піднімали руки.  А коли сказав: — підніміть руки, ті хто готовий взяти на себе відповідальність самими приймати рішення, а не віддавати це право нашим «обранцям». То від сцени хвилею тисячі людей і всі до одного підняли руки. Даний діалог з суспільством більш ніколи не забуду. І в цей час коли люди тримали руки в горі я поклявся, що прикладу максимум зусиль щоб кожна людина мала право приймати важливі управлінські рішення. З цієї митті я побачив, що суспільство готове взяти на себе таку не просту ношу. Читать далее ВЛАДУ – КОЖНОМУ!

Ганьба

30 березня 2014 року у Вознесенському об’єднаному військовому комісаріаті проводилися заходи пов’язані з призовом військовозобов’язаних у зв’язку з оголошенням мобілізації. Так 29/03/2014 року по телефону був викликаний на 9.00 до військового комісаріату військовозобов’язаний полковник запасу Радєв Іван Іванович.

По прибутті до військового комісаріату та ознайомившись з метою виклику полковник запасу Радєв І. І. зайшов на подвір’я військкомату, де стояли військовозобов’язані, що прибули для мобілізації, та почав закликати їх повернутися до дому, мотивуючи це тим, що у Збройних Сил України військової форми немає, народні депутати Верховної Ради від виконання своїх обов’язків усунулись, влада в країні погана і служити їй немає сенсу, використовуючи при цьому нецензурну лексику. Читать далее Ганьба

Пам’яті «Небесної сотні»

Минуло сорок днів з кривавих подій, які відбувалися в Києві на Майдані Незалежності 18-20 лютого 2014 року. По всій України пройшли заходи по вшануванню пам’яті загиблих героїв «Небесної сотні». В вознесенському Будинку культури з цього приводу було організовано фотовиставку та перегляд короткометражного фільму «Три дні», який було знято та змонтовано жителями нашого міста.

Буквально з перегляду першого стенду я начебто перемістився в часі і в просторі та занурився в атмосферу майдану, яким він був у ті страшні для всієї країни дні. Фрагмент барикади з шинами та українським прапором, шоломами та захисною екіпіровкою посилювали ефект присутності. Виставка супроводжувалась тихою сумною піснею, якою проводжали загиблих героїв.

Читать далее Пам’яті «Небесної сотні»