ЗАПЕКЛИЙ ДІАЛОГ СПРАВЕДЛИВОСТІ — частина III

В КОГО ЯКІ ДУМКИ ПО ВЕЧОРАМ!??
В КОГО ЯКІ ДУМКИ ПО ВЕЧОРАМ!??

Цезар (Ц)– ви нам поясните сьогодні, як можна жити без влади.

Соціаліст-анархіст (СА) – постараюсь, як можу. Але перш за все провіримо, чи так, дійсно, погано живеться людині в сучасній системі управління, щоб відчувалась необхідна потреба змінити цю систему.

При першому погляді на сучасне суспільство перш за все на очі потрапляє дивовижна бідність мас, невпевненість в завтрашньому дню, більш чи менш погрожуюча усім, жорстока боротьба всіх проти всіх із-за куска хлібу. Читать далее ЗАПЕКЛИЙ ДІАЛОГ СПРАВЕДЛИВОСТІ — частина III

ПАХАЛЬНА ІСТОРІЯ З РЕЦЕПТОМ ВИПІЧКИ І КРАШЕННЯ

Простивши все, відкинувши зневіру,
Просвічені пасхальних торжеством,
Кріпімо прадідівську віру
І воскресаймо разом із Христом. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Позаду нас минуло велике свято Великдень. Хтось відзначає його раніше, хтось пізніше, але головне те, що усіх нас об’єднує віра, традиція, бажання бути добрішими і творити добро на цій землі. Незмінним символом свята являється писанка чи крашанка. А що ж вона символізує? Для чого щороку мами, бабусі фарбують яєчка, освячують їх? Читать далее ПАХАЛЬНА ІСТОРІЯ З РЕЦЕПТОМ ВИПІЧКИ І КРАШЕННЯ

ЗАПЕКЛИЙ ДІАЛОГ СПРАВЕДЛИВОСТІ: частина 2

В КОГО ЯКІ ДУМКИ ПО ВЕЧОРАМ!??
В КОГО ЯКІ ДУМКИ ПО ВЕЧОРАМ!??

Г. – дуже радий бачити вас, ПОЛІТИКАНЕ, хочу потолкувати з вами по душах. В той вечір, коли ви спорили з тим пустословом Анархістом, я не хотів втручатись в дискусію. Але, мій дорогий, що за манера відстоювати свої переконання! Можна було подумати, що ви і сам анархіст.

П. – опа на! Чому так?

Г. – тому що ви, головним чином, напирали на те, що сучасний соціальний лад побудований на силі. Говорячи так, ви як би погоджувались з тими, хто, опираючись на силу же, хоче змінити систему суспільства. Але, вищі принципи, які управляють цивілізованим суспільством: — право, мораль, релігія, — ви не рахуєтесь з ними?

П. – але, звичайно, у вас завжди на першому плані вищі принципи, — професія зобов’язує. Але, якщо завтра владою буде узаконений колективізм, ви з такою ж легкістю будете саджати до в’язниці прихильників приватної власності, з якою сьогодні засаджуєте анархістів, — і все це в честь вищих принципів, вічного незабутого права. Ми тільки називаємо речі різними іменами: ви говорите право; я говорю – сила. Але, в кінці кінців, вирішальне значення мають наші правозахисники і правий буде завжди той, хто май їх та солдатів чи іншу більш дієвіше силу на своїй стороні. Читать далее ЗАПЕКЛИЙ ДІАЛОГ СПРАВЕДЛИВОСТІ: частина 2

ЗАПЕКЛИЙ ДІАЛОГ СПРАВЕДЛИВОСТІ

В КОГО ЯКІ ДУМКИ ПО ВЕЧОРАМ!??
В КОГО ЯКІ ДУМКИ ПО ВЕЧОРАМ!??

СИСТЕМА АНАРХІЗМУ В ДІАЛОГАХВ головних ролях:

АНАРХІСТ (молодий прихильник анархізму, революціонер в діалогах — А).

ПОЛІТИКАН (товстий бюрократ трохи знайомий з політичною економікою та іншими науками в діалогах — П),

ГОЛОВНИЙ СУДДЯ (той іще хабарник в діалогах – Г)

П. – ну, ну, чули ми про це, голодні люди, жінки – проститутки, покинуті діти, що помирають без нагляду… Ті все про одне й те ж, стаєш не цікавим… звісно є тисячі бід на світі: голод, недоброзичливість, війна, злочини, хвороби… чорт пробери! Ну і що ж? Яке тобі до всього цього діла?

А. – Як, яке мені діло? Ось у Вас зручний будинок, смачний обід, до ваших послуг – прислуги; ви даєте вищу освіту за границею вашим дітям, ваші авто чисті й дорогі. Вам добре. А там хоч вішайся умови життя. І якщо вам доступно почуття справедливості, якщо… Читать далее ЗАПЕКЛИЙ ДІАЛОГ СПРАВЕДЛИВОСТІ

Не забудь!

НЕ ЗАБУДЬ! ПРИБРАТИ ЗА СОБОЮ! РОЗДІЛИТИ СМІТТЯ! ПОСАДИТИ ДЕРЕВО!
Хто хоче добре жити приєднуйтесь до акції «НЕ ЗАБУДЬ!», ми Вознесенські активісти озеленюємо й прибираємо природні території. Варто у своєму житті посадити дерево та прибрати за собою. Прибирання парків, доріг, скверів та інших забруднених сміттям природних зон, не так часто потрібно робити, якщо там не смітити. За викинуте сміття – особа буде притягнута до відповідальності у вигляді громадських робіт, а саме – прибирання. Варто пам’ятати, що чисто не там, де прибирають, а там де не смітять! За повторне порушення збільшуватиметься покарання. Для кращої переробки сміття потрібно перейти на роздільний його збір у кожного українця щодня вдома. Для цього проводиться інформаційно-освітній проект, який підтримується місцевими та національними ЗМІ з метою популяризації озеленення і благоустрій, прибирання територій та роздільного збору сміття. Читать далее Не забудь!

ВЛАДУ – КОЖНОМУ!

Я вдячний киянам за допомогу, вдячний тим з ким я спілкувався й мав нагоду жити поряд. Я вдячний усім знайомим українцям з різних регіонів за непростий та змістовний діалог про народовладдя, який я спонукав з осені 2013 року. Система Безпосередньої Демократії, яку я запропонував для обговорення, викликала великий резонанс на майдані. Більшість її підтримують, але всі ж хто підтримує сумнівається в тому що це можливо реалізувати. Хтось сказав це було би ідеально. Так склалось, що мені вдалося два рази виступати зі сцени, я говорив про те, чому кожна людина більше не довіряє цій владі. Звичайно, мене підтримували, всі до одного піднімали руки.  А коли сказав: — підніміть руки, ті хто готовий взяти на себе відповідальність самими приймати рішення, а не віддавати це право нашим «обранцям». То від сцени хвилею тисячі людей і всі до одного підняли руки. Даний діалог з суспільством більш ніколи не забуду. І в цей час коли люди тримали руки в горі я поклявся, що прикладу максимум зусиль щоб кожна людина мала право приймати важливі управлінські рішення. З цієї митті я побачив, що суспільство готове взяти на себе таку не просту ношу. Читать далее ВЛАДУ – КОЖНОМУ!