Субботник 12 апреля 2014 года

12 апреля 2014 года в 10.00, в рамках проекта «Чистый город», будет проводиться очередная уборка набережной реки Мертвовод. Приглашаются все желающие. Встреча около Пищевкусовой фабрики. С собой брать грабли, лопаты, ведра и мусорные мешки. Организаторы: ОО «ГАВ» и ОО «УРА»

[button size=»small» type=»info» value=»Обсудить на форуме!» href=»http://vozfor.net»]

Оголошення: «Чисте місто»

Громадські організації Громадський актив Вознесенщини (ГАВ) та Українська Рейки Асоціація (УРА) в межах нашого проекту «Чисте місто», запрошуємо мешканців міста та району надавати інформацію про місце знаходження несанкціонованих звалищ та територій, які регулярно не прибираються. Залишайте інформацію на форумі сайту http://gav.org.ua  та по телефонах 0666615514, 0984094665 (Олексій).

Пам’яті «Небесної сотні»

Минуло сорок днів з кривавих подій, які відбувалися в Києві на Майдані Незалежності 18-20 лютого 2014 року. По всій України пройшли заходи по вшануванню пам’яті загиблих героїв «Небесної сотні». В вознесенському Будинку культури з цього приводу було організовано фотовиставку та перегляд короткометражного фільму «Три дні», який було знято та змонтовано жителями нашого міста.

Буквально з перегляду першого стенду я начебто перемістився в часі і в просторі та занурився в атмосферу майдану, яким він був у ті страшні для всієї країни дні. Фрагмент барикади з шинами та українським прапором, шоломами та захисною екіпіровкою посилювали ефект присутності. Виставка супроводжувалась тихою сумною піснею, якою проводжали загиблих героїв.

Читать далее Пам’яті «Небесної сотні»