УКРАЇНСКИЙ КУЛІШ

Громадські організації ГАВ (Громадський актив Вознесенщини) та УРА (Українська Рейкі-Асоціація) запрошують патріотів Вознесенщини на УКРАЇНСКИЙ КУЛІШ у суботу 19.04.2014 р.о 14.00 до гаю на березі Мертвоводу (біля харчосмакової фабрики) для згуртування і координації сил спротиву зовнішній агресії.

З собою взяти продукти для страви, питну воду, посуд (казани будуть).

——————————————————-

19.04.2014 Мероприятие состоялось!

Обсуждение мероприятия на НЕОфоруме

Перший народний десантний батальйон

Для чого це потрібно?

287 миколаївських десантників, що зараз перебувають у Чонгарі — професіонали, патріоти та дійсно гідні сини українського народу. Сьогодні вони мають моральну та матеріальну підтримку виключно від цивільних громадян з усієї Україні. Зараз їм вистачає їжі та пального, але найбільше бракує амуніції. Нажаль, ми не можемо чекати на покращення від політиків або генералів.
Читать далее Перший народний десантний батальйон

События в Григорьевке. Акция моральной поддержки.

Общественная Организация ГАВ, узнав о событиях в Григорьевском, решила взять на себя ответственность за моральную поддержку, жителей этого села, оказавшихся в социально-политическом меньшинстве. Для этого активом ГАВа была проведена «акция моральной поддержки». Сегодня в 14.00 была отправлена автоколонна из более чем десяти автомобилей и микроавтобусов. Точное число участников акции неизвестно, примерно от 20 до 40 человек, так как в каждом транспортном средстве было не менее двух и не более четырех человек. Проехав по селу и пообщавшись с жителями поселка, которые проявили интерес к нашей акции, активисты поехали в сторону Рацинской Дачи, где на одной из полян организовали Виче. Затем участники акции в огромном котле приготовили настоящий козацкий кулиш. Во время готовки блюда специалисты ОО ГАВ  проводили курсы по рукопашному бою и другим военным премудростям. Так же все желающие опробовали навыки работы с профессиональным металлодетектором. Во время проведения акции ни один политический оппонент не пострадал :).

Знову допомагаємо військовим

Вже не вперше добровольці з Вознесенська надають технічну допомогу українським військовим. Активну участь у організації та втіленні цих заходів беруть небайдужі громадяни та одна з громадських організацій, а саме ГО «ГАВ».

З метою покращення технічного стану миколаївської аеромобільної бригади, 21-го березня, група технічних спеціалістів з громади міста в кількості чотирнадцять осіб прибули у розташування військової частини. За гроші зібрані громадою були закуплені запчастини для автомобілів ГАЗ 66, Урал, КАМАЗ. Після розконсервації заміни потребували прокладки, розташовані в різних технічних вузлах, шланги паливної системи, деякі деталі електрообладнання. Деякі автомобілі потребували більш ретельного ремонту. На них перебирали двигуни, замінювали помпи та лагодили системи гальмування. Читать далее Знову допомагаємо військовим

Технічна допомога

Вознесенські підприємці зібрали гроші та закупили запчастини і матеріали необхідні для технічного забезпечення військової частини, в яку напередодні було доставлено продукти харчування. На суму більш ніж десять тисяч гривень було закуплено паливні фільтри, ремонтні комплекти, хомути, лампочки, реле, паливні шланги, електричні дроти, інші деталі а також моторне мастило та гальмівна рідина. В наслідок того, що техніка довго стояла на зберіганні, виникла необхідність заміни деяких деталей або профілактики вузлів. Читать далее Технічна допомога

Підтримка військових

 

IMG_0704ГО «Громадський Актив Вознесенська» (ГО «ГАВ») ініціював акцію на підтримку військових, що знаходяться на полігоні у миколаївській області. Разом з підприємцями вознесенського ринку було зібрано допомогу у вигляді харчових продуктів, а саме – консерви, макаронні вироби, картопля, сало, олія, печиво та солодощі. 13 березня колона з трьох автомобілів з державним прапором на чолі вирушила від ринку щоб доставити зібрані харчи.

З метою збереження безпеки та військової таємниці на територію полігона автомобілі не впустили. Але від допомоги не відмовились та підігнали військовий камаз, щоб перевантажити всі зібрані припаси. Військові щиро віддячили вознесенцям та зазначили, що  такі надійні тили покращують бойовий дух армії.

Крім цього, військовим було запропоновано технічну дорогу. Було складено перелік необхідних запасних частин та матеріалів для покращання технічного стану військової техніки. Це паливні фільтри, ремонтні комплекти, хомути, лампочки, реле, паливні шланги, електричні дроти та інші деталі. На даний час залучаються кошти від небайдужих для виконання закупівлі запчастин по цьому списку. Читать далее Підтримка військових