Пам’яті «Небесної сотні»

Минуло сорок днів з кривавих подій, які відбувалися в Києві на Майдані Незалежності 18-20 лютого 2014 року. По всій України пройшли заходи по вшануванню пам’яті загиблих героїв «Небесної сотні». В вознесенському Будинку культури з цього приводу було організовано фотовиставку та перегляд короткометражного фільму «Три дні», який було знято та змонтовано жителями нашого міста.

Буквально з перегляду першого стенду я начебто перемістився в часі і в просторі та занурився в атмосферу майдану, яким він був у ті страшні для всієї країни дні. Фрагмент барикади з шинами та українським прапором, шоломами та захисною екіпіровкою посилювали ефект присутності. Виставка супроводжувалась тихою сумною піснею, якою проводжали загиблих героїв.

Читать далее Пам’яті «Небесної сотні»

События в Григорьевке. Акция моральной поддержки.

Общественная Организация ГАВ, узнав о событиях в Григорьевском, решила взять на себя ответственность за моральную поддержку, жителей этого села, оказавшихся в социально-политическом меньшинстве. Для этого активом ГАВа была проведена «акция моральной поддержки». Сегодня в 14.00 была отправлена автоколонна из более чем десяти автомобилей и микроавтобусов. Точное число участников акции неизвестно, примерно от 20 до 40 человек, так как в каждом транспортном средстве было не менее двух и не более четырех человек. Проехав по селу и пообщавшись с жителями поселка, которые проявили интерес к нашей акции, активисты поехали в сторону Рацинской Дачи, где на одной из полян организовали Виче. Затем участники акции в огромном котле приготовили настоящий козацкий кулиш. Во время готовки блюда специалисты ОО ГАВ  проводили курсы по рукопашному бою и другим военным премудростям. Так же все желающие опробовали навыки работы с профессиональным металлодетектором. Во время проведения акции ни один политический оппонент не пострадал :).

Молоду енергію – на користь держави!

У сучасних умовах молодь, яка закінчила навчальні заклади, все частіше почуває себе зайвою на ринку праці. Брак вільних робочих місць, відсутність роботи за спеціальністю, низька територіальна потреба у кадрах, все більше призводить до невпевненості молоді у завтрашньому дні.

Так, справді, проблема безробіття молоді – є однією із найактуальніших сьогодні.

Навіть те, що ви закінчили навчальний заклад, здобули омріяну професію, ще не означає, що ви  маєте шанс отримати достойне робоче місце, а навіть навпаки, гарантує нагальну проблему із працевлаштування, а все тому, що з роками спеціалістів все більше, а шанс на гідне працевлаштування тане просто на очах.

Ринок праці перенасичений юристами, менеджерами, економістами, вчителями, психологами, медиками, та ін.. Тому молодь, яка обрала саме ці професії та спеціальності, після закінчення вузів, змушена масово перекваліфіковуватися. Читать далее Молоду енергію – на користь держави!

Закон не тільки карає, але й захищає

Наша організація в першу чергу, займається захистом прав громадян, мешканців нашого міста. Ми дуже ретельно розглядаємо кожну скаргу, документально оформлюємо її, заслуховуємо усі проблемні питання, усіх хто звертається до нас. Потім з цими документами працюють юристи, соціологи, економісти, які і вирішують подальше направлення цих документів.

Дуже хочеться звернутися до людей, у яких є якісь невирішені питання або проблеми. Коли ви звертаєтесь до органів управління, захисту або надання послуг населенню, коли до вас приходять з перевірками, рейдами, вас звинувачують у порушенні законодавства, адміністративного чи кримінального, будьте  дуже уважними, ретельно перечитуйте складені на вас акти про порушення, протоколи, попередження, будьте дуже пильними до усних зауважень, пам’ятайте, від вашого підпису залежить подальше вирішення вище вказаних документів. Читать далее Закон не тільки карає, але й захищає

Турпоход.

Сегодня прошла первая туристическая акция нашей Общественной Организаци. В поход пошли три человека. Маршрут: пойма реки Мертвовод, от здания вознесенской милиции — поселок Виноградное — родник за Таборовкой.  Прошли около 15 километров. Под руководством опытного инструктора научились разжигать костер и ориентироваться на местности. Попутно произвели уборку территории в районе родника. Полюбовались природой и первыми весенними цветами. Получили заряд энергии, бодрости и хорошего настроения.

В процессе похода был продуман план дальнейших подобных мероприятий. Походы решили проводить и далее каждый понедельник в 8 часов утра. Окончательное согласование маршрута и деталей в воскресение в 10.00 в «малом» офисе. Руководителем «туристического комитета» был избран Куцепалов Виктор Михайлович. Читать далее Турпоход.

НЕ ПРОДАЖНЕ СУСПІЛЬСТВО

У наш час зростання чисельності населення планети і безмірного споживчого устрою суспільства відбувається значне скорочення природних ресурсів. Майже всім відомо те, що людство має розвіданих запасів нафти на 30 років, вугілля – на 110, газу – на 150 років. Але варто усвідомити про те, що родюча земля як природне багатство теж має свій обмежений простір і природний ресурс родючості, якого при ринковому, виснажливому використанні, зостається всього на 200 років, пораховано без приросту населення планети. А тому боротьба в світі за переділ землі завжди була, є й буде. Читать далее НЕ ПРОДАЖНЕ СУСПІЛЬСТВО

Знову допомагаємо військовим

Вже не вперше добровольці з Вознесенська надають технічну допомогу українським військовим. Активну участь у організації та втіленні цих заходів беруть небайдужі громадяни та одна з громадських організацій, а саме ГО «ГАВ».

З метою покращення технічного стану миколаївської аеромобільної бригади, 21-го березня, група технічних спеціалістів з громади міста в кількості чотирнадцять осіб прибули у розташування військової частини. За гроші зібрані громадою були закуплені запчастини для автомобілів ГАЗ 66, Урал, КАМАЗ. Після розконсервації заміни потребували прокладки, розташовані в різних технічних вузлах, шланги паливної системи, деякі деталі електрообладнання. Деякі автомобілі потребували більш ретельного ремонту. На них перебирали двигуни, замінювали помпи та лагодили системи гальмування. Читать далее Знову допомагаємо військовим

Посади дерево

Минулого тижня, згідно з наказом міського голови, підприємства, установи та організації міста прибирали та наводили порядок на закріплених територіях.

Але не всім вознесенцям треба було чекати наказу міського голови для того, щоб зробити наше місто краще. Громадські організації міста та району самоорганізувались та провели акції спрямовані не тільки на благоустрій, а й на природний розвиток нашого міста. Читать далее Посади дерево

Облагораживание набережной реки Мертвовод

В субботу 22 марта в 14.00  все кто желает принять участие в облагораживании набережной реки Мертвовод, собираемся возле пищевкусовой фабрики. Берите перчатки, мусорные пакеты и другой инвентарь для уборки. Предполагается посадка кустарников и деревьев. Также, будем рады видеть службы города, ответственные за благоустройство этой территории.

Автопробіг

  У неділю, 16 березня, у Вознесенську стартував автопробіг на підтримку єдності та територіальної цілісності України. Ініціаторами та організаторами цієї події виступила ГО «Громадський контроль». Багато небайдужих вознесенців прибули, щоб підтримати ідею цілісності країни. Активісти ГО «Громадський Актив Вознесенщини» (ГО ГАВ), також приєднались до цієї акції.

Близько дванадцятої години біля магазину «Любимый», зібрались усі бажаючи підтримати цю акцію. Багато хто з водіїв прикрасили свої автомобілі державними прапорами, синьо-жовтими повітряними кульками та плакатами. Читать далее Автопробіг