Акція «Прийди на вибори! Захисти державу»

Активісти громадських організацій УРА і ГАВ, в минулу п’ятницю провели пояснювальну роботу, на передодні виборів президента 2014 року. Відгукнувшись на пропозицію НПО «Громадські Ініціативи«, була преодалена відстань за маршрутом Вознесенськ — Олександрівка — Агрономія Арбузинка — Братське — Трикрати Воронівка — Таборівка — Вознесенськ, із зупинками у всіх попутних селищах.

 

 

Бій за Вознесенськ (15 квітня 1920)

Вчора був проведений мітинг присвячений визволенню нашого міста, бій за Вознесенськ 15 квітня 1920, який провели частини української армії по вузлової станції Вознесенськ, захопленої більшовиками. Про значимість цієї не заслужено забутої і всіляко замовчуваної події розповів Віталій Карпенко та Демид Губський (ВО «Свобода»). Виступали всі бажаючі, традиційно люди виконали Гімн України.

Матеріал з Вікіпедії:
Напередоні бою частини Української армії перебували у важкому стані через нестачу боєприпасів. Два більшовицькі бронепотяги обстрілювали їх з гармат і кулеметів. На позиції Чорних запорожців під прикриттям кулеметів насувалися 250 курсантів школи червоних командирів.
25-річний командир Окремого кінного запорозького республіканського полку (кінний полк Чорних запорожців) Петро Дяченко (родом з села Березова Лука Миргородського повіту, Полтавщина), важкохворий на тиф, лежав у критому фургоні. Кулеметник Петро Первухин з Харківщини ще раніше вистріляв усі набої, підпустивши ворожу лаву на приціл і розстрілявши її. Заступник Дяченка поручник Карліс Броже (латиш за національністю) атакував ворога двома сотнями, але під сильним вогнем бронепотягів мусив повернутися. Настала загроза знищення.
Перемагаючи недугу полковник Дяченко з останніх сил повів Чорних запорожців у бій. У цей час гармаш чорних запорожців останніми двома стрільнами підбив ворожий бронепотяг. Побачивши це, другий бронепотяг більшовиків поспішив за закрут залізниці. Запорожці-чорношличники з чорними прапорцями на списах та чорним знаменом «Україна або смерть» влетіли, проскочивши лаву зсередини і з боків, знищивши всіх.
Козаки раділи торжеством блаженних. Кулеметник Петро Первухин згадував: «Один упав на коліна і обіймає кулемет та плаче як мала дитина. Інші… підіймають руки вгору, до Бога, плачуть з радости та моляться… Були й такі, що, обладувавшись набоями, кричали: „Тепер ходіть! Хоч із самим чортом, не то що із Троцьким, дамо собі раду!“ … Цієї картини не можу описати, бо і сам з радости не знав, що роблю. Напевно, коли б мій батько тоді побачив мене, то сказав би: „О Боже, здуріла дитина!“»
Цією відчайдушною атакою Чорні запорожці відкрили дорогу до Вознесенська та його скарбів. Генерал Михайло Крат свідчив, що тоді було захоплено 2 мільйони рушничних набоїв, 32000 гарматних, 28 гармат, 5000 рушниць, 4 кулемети тощо.
Джерела:
Книга «Чорні запорожці. Спогади командира 1-го кінного полку Чорних запорожців Армії УНР», під редагуванням Романа Коваля
Коваленко Сергій. Чорні Запорожці: історія полку. — Київ: Видавництво «Стікс», 2012.

УКРАЇНСКИЙ КУЛІШ

Громадські організації ГАВ (Громадський актив Вознесенщини) та УРА (Українська Рейкі-Асоціація) запрошують патріотів Вознесенщини на УКРАЇНСКИЙ КУЛІШ у суботу 19.04.2014 р.о 14.00 до гаю на березі Мертвоводу (біля харчосмакової фабрики) для згуртування і координації сил спротиву зовнішній агресії.

З собою взяти продукти для страви, питну воду, посуд (казани будуть).

——————————————————-

19.04.2014 Мероприятие состоялось!

Обсуждение мероприятия на НЕОфоруме

Субботник 12 апреля 2014 года

12 апреля 2014 года в 10.00, в рамках проекта «Чистый город», будет проводиться очередная уборка набережной реки Мертвовод. Приглашаются все желающие. Встреча около Пищевкусовой фабрики. С собой брать грабли, лопаты, ведра и мусорные мешки. Организаторы: ОО «ГАВ» и ОО «УРА»

[button size=»small» type=»info» value=»Обсудить на форуме!» href=»http://vozfor.net»]

Оголошення: «Чисте місто»

Громадські організації Громадський актив Вознесенщини (ГАВ) та Українська Рейки Асоціація (УРА) в межах нашого проекту «Чисте місто», запрошуємо мешканців міста та району надавати інформацію про місце знаходження несанкціонованих звалищ та територій, які регулярно не прибираються. Залишайте інформацію на форумі сайту http://gav.org.ua  та по телефонах 0666615514, 0984094665 (Олексій).

Что такое власть? (обновлено)

Как гласит Википедия:

Вла́сть — это возможность и способность навязать свою волю, воздействовать на деятельность и поведение других людей, даже вопреки их сопротивлению.

Общество  время от времени наделяет своих представителей такими функциями для улучшения своего существования на планете Земля.  То есть за свои средства мы нанимаем на работу чиновников, наделяем их полномочиями, даем в руки им инструменты управления нами же  исключительно для   оптимизации и усовершенствования процессов внутри общества. Эти, казалось бы, заумные строки довольно таки просты. Читать далее Что такое власть? (обновлено)

Субботник 5.04.14. Итоги

Ответственные жители города и активисты общественных организаций ГАВ и УРА произвели расчистку набережной реки Мертвовод от мусора. Собрали и вывезли большое количество мусорных пакетов с пластиком и другим хламом, собранным по руслу реки со стороны города. Все очень грязные, так как пришлось топтаться по илу, но довольные от проделанной работы. Ранее берег был похож на свалку бытовых отходов, а теперь это как набережная «европейской» реки.
После завершения работ активисты провели небольшое совместное собрание. Обсудили несколько интересных идей: создание общественного проекта «Набережная реки Мертвовод»и методы воздействия на городские структуры, которые должны поддерживать чистоту в нашем городе.

Субботник. Уборка набережной р. Мертвовод

 5 апреля 2014 года в 12.01 будет проводиться совместная акция ОО «ГАВ» и ОО «УРА» по уборке набережной реки Мертвовод. Встреча двух «ОО» около пищевкусовой фабрики. С собой брать экскаваторы, асфальтоукладчики, грабли, лопаты, ведра и мусорные мешки (у кого что есть). Обсуждение в этой теме на НеоФоруме. Большая просьба — максимальный репост, ретвит и другие «ре»! Читать далее Субботник. Уборка набережной р. Мертвовод

Не забудь!

НЕ ЗАБУДЬ! ПРИБРАТИ ЗА СОБОЮ! РОЗДІЛИТИ СМІТТЯ! ПОСАДИТИ ДЕРЕВО!
Хто хоче добре жити приєднуйтесь до акції «НЕ ЗАБУДЬ!», ми Вознесенські активісти озеленюємо й прибираємо природні території. Варто у своєму житті посадити дерево та прибрати за собою. Прибирання парків, доріг, скверів та інших забруднених сміттям природних зон, не так часто потрібно робити, якщо там не смітити. За викинуте сміття – особа буде притягнута до відповідальності у вигляді громадських робіт, а саме – прибирання. Варто пам’ятати, що чисто не там, де прибирають, а там де не смітять! За повторне порушення збільшуватиметься покарання. Для кращої переробки сміття потрібно перейти на роздільний його збір у кожного українця щодня вдома. Для цього проводиться інформаційно-освітній проект, який підтримується місцевими та національними ЗМІ з метою популяризації озеленення і благоустрій, прибирання територій та роздільного збору сміття. Читать далее Не забудь!

События в Григорьевке. Акция моральной поддержки.

Общественная Организация ГАВ, узнав о событиях в Григорьевском, решила взять на себя ответственность за моральную поддержку, жителей этого села, оказавшихся в социально-политическом меньшинстве. Для этого активом ГАВа была проведена «акция моральной поддержки». Сегодня в 14.00 была отправлена автоколонна из более чем десяти автомобилей и микроавтобусов. Точное число участников акции неизвестно, примерно от 20 до 40 человек, так как в каждом транспортном средстве было не менее двух и не более четырех человек. Проехав по селу и пообщавшись с жителями поселка, которые проявили интерес к нашей акции, активисты поехали в сторону Рацинской Дачи, где на одной из полян организовали Виче. Затем участники акции в огромном котле приготовили настоящий козацкий кулиш. Во время готовки блюда специалисты ОО ГАВ  проводили курсы по рукопашному бою и другим военным премудростям. Так же все желающие опробовали навыки работы с профессиональным металлодетектором. Во время проведения акции ни один политический оппонент не пострадал :).